O nás

Tlačiť

Spoločnosť Laborus, spol. s r. o. bola založená v roku 2012. Spoločnosť bola založená so snahou poskytovať kvalitný, profesionálny a komplexný servis v oblasti vzdelávania (školenia, workshopy, kurzy, semináre, odborné konferencie a pod.), personálneho, ekonomického a finančného  poradenstva.

Spoločnosť nadväzuje na aktivity majiteľa spoločnosti v oblasti vzdelávania a poradenskej činnosti, ktoré boli realizované od roku 2008,  pričom nárast týchto aktivít a požiadavka spokojných klientov v oblasti vzdelávania vyvolal potrebu sústredenia predmetných činností do novej samostatnej spoločnosti Laborus s.r.o..

K našim klientom patria fyzické i právnické osoby, ktoré potrebujú pomoc v oblasti vzdelávania,  ekonomického a finančného riadenia a poradenstva pre malé a stredné podniky i v personálnej  oblasti.

Skutočnú kvalitu našej práci dáva profesionálny tím lektorov so širokospektrálnymi odbornými i praktickými skúsenosťami, ktoré sme nadobudli počas rokov pôsobenia v oblasti vzdelávania i v  podnikovej sfére. Naučili sme sa, že len skutočne spokojný klient je najlepším vysvedčením našej práce a našou najlepšou reklamou.

Činnosť spoločnosti Laborus definujú základné hodnoty, ktoré determinujú každodenný prístup našej spoločnosti ku klientom i našim obchodným partnerom. Snažíme sa zabezpečiť poskytnutie služieb pre maximálnu spokojnosť svojich klientov pri rešpektovaní platných legislatívnych noriem. Individuálny prístup ku potrebám, rýchle jednanie a orientácia na spokojnosť klienta je cesta, ktorou kráča naša spoločnosť.

 

V prípade Vášho záujmu nás neváhajte kontaktovať.